0

Panelowe

PURMO grzejnik dolny H600/L2300 CV22

PURMO grzejnik dolny H600/L2300 CV22
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 715,00 PLN
Producent: PURMO
Model: CV22623
Status: dostępny
Wysyłka: 180,00 PLN (przedpłata) 190,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

 

Purmo Ventil Compact (CV) to pokojowe stalowe grzejniki płytowe z podłączeniem dolnym lub z boku. Stanowią idealne wyposażenie domowej instalacji grzewczej. Te pokojowe grzejniki polecane są jako urządzenia grzewcze montowane w sypialniach, pokojach dziennych, kuchniach. Montaż jest możliwy zarówno na ścianie jako grzejniki wiszące, opcjonalnie można uzyskać grzejniki stojące montując je na podłodze na specjalnych stojakach.

Pokojowe grzejniki Purmo posiadają powierzchnie boczne obudowane osłonami oraz powierzchnię górną przykrytą osłoną typu grill. Dostępne są w szerokim zakresie typów i rozmiarów, dlatego łatwo dobrać grzejnik do każdej wielkości pomieszczenia.

Grzejniki typu CV wyposażone są w cztery boczne i dwa dolne otwory przyłączeniowe z gwintem wewnętrznym ½″.

Szczegółowy wykazy mocy i parametrów dla grzejników płytowych PURMO znajdą państwo TUTAJ.

 

CIEKAWOSTKA: Wiele osób chwali grzejniki płytowe za ich bezszelestną pracę podczas eksploatacji. Dodatkowo fakt, iż jest to grzejnik stalowy o większej bezwładności cieplnej, w porównaniu do grzejnika segmentowego, wpływa pozytytwnie na pracę układu Centralnego Ogrzewania w budynku. Piec pracuje dłuższymi cyklami co pozytywnie może wpływać na jego żywotność oraz efektywność energetyczną.

 

W przypadku wybrania opcji odbioru osobistego, odbiór możliwy 24h po złożeniu zamówienia.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem