0

OUTLET

Kocioł zasypowy Szafir 12kW ZĘBIEC (OUTLET)

Kocioł zasypowy Szafir 12kW ZĘBIEC (OUTLET)
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 3 999,00 PLN
Stara cena: 4 137,98 PLN
Producent: Zębiec
Model: 003212
Status: na zamówienie: sklep@bolesta24.pl
Wysyłka: 200,00 PLN (przedpłata) 215,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Kocioł zasypowy Szafir 12kW ZĘBIECPROSTA I WYGODNA OBSŁUGA

 • Kocioł na węgiel SZAFIR charakteryzuje się prostą i szybką obsługą. Posiada ruchomy, żeliwny ruszt, który umożliwia odpopielanie paleniska bez otwierania drzwiczek. Duża pojemność komory zasypowej (ok. 27 kg) pozwala na pracę do 12 godzin na jednym zasypie, a duży wymiar drzwiczek ułatwia wygodne uzupełnianie paliwa. Komora zasypowa jest oddzielona od komory spalania, dzięki czemu nie pojawia się dym w kotłowni. Kocioł SZAFIR pozwala na stosowanie dowolnej granulacji węgla (w przedziale od 8 do 55 mm).
   

OD NAJMNIEJSZYCH DO WIĘKSZYCH DOMÓW

 • Kocioł zasypowy SZAFIR charakteryzuje się płynną regulacją mocy w zakresie od 3 do 12 kW, dzięki czemu może być stosowany do ogrzewania różnych powierzchni, zarówno najmniejszych domków (np. letniskowych), jak również domów o powierzchni nawet 185 m². Zaletą kotła SZAFIR jest możliwość uzupełniania paliwa w trakcie pracy bez pogorszenia właściwości energo-emisyjnych kotła (podobnie jak w kotłach z podajnikiem).
   

MAŁY, OSZCZĘDNY I TANI W EKSPLOATACJI

 • Jest to jeden z najmniejszych kotłów na rynku. Dzięki swoim niewielkim gabarytom można ustawić go w małych i niskich kotłowniach. Kocioł SZAFIR charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa, dzięki wysokiej sprawności kotła (88,9%). Jego niewątpliwym atutem jest to, że nie wymaga zasilania energią elektryczną.
   

SOLIDNOŚĆ WYKONANIA = DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

 • Solidny i trwały kocioł SZAFIR wykonany jest z atestowanych blach kotłowych o grubości do 6 mm (masa kotła 12 kW: 360 kg), posiada trójkomorową konstrukcję, która ogranicza ryzyko powstania korozji i spieków. Posiada długą gwarancję – do 5 lat – na szczelność elementów spawanych korpusu.
   


ZALETY KOTŁA SZAFIR:

 


  Duża komora zasypowa, pozwalająca na pracę kotła do 12 godzin na jednym zasypie.
   Wysoka sprawność i efektywność spalania przy niskim zużyciu paliwa wpływa na ekonomiczność użytkowania.  Niski poziom substancji szkodliwych w spalinach sprawia że jest to kocioł przyjazny dla środowiska i otoczenia.  Nie wymaga zasilania energią elektryczną tym samym ograniczając koszty eksploatacji.  Legendarna zębiecka solidność i długowieczność.


 SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
 


 1) Instrukcja obsługi

2) Deklaracja zgodności

3) Karta produktu

4) Etykieta energetyczna

5) Świadectwo 5 klasy kotła


- do pobrania w zakładce 'PLIKI'


 Produkt OUTLET:

Produkty outlet to przede wszystkim produkty pochodzące z końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych, wyprzedaży, pozostałości niesprzedanych przez sklep pierwotnego przeznaczenia danej marki, zeszłorocznych kolekcji.

Produkty te mogą posiadać drobne defekty wizualne oraz opakowania zastępcze, o których otwarcie informujemy naszych Klientów. Na każdy produkt udzielana jest gwarancja.
 

 • Produkt nowy, poekspozycyjny.
 • Oryginalne opakowanie lub zastepcze.
 • 100% sprawny i działający.
 • Gwarancja producenta.
 • Rozpakowany przez pracownika sklepu.
 • Objęty prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
 • Rok produkcji: 2019
 • Nr seryjny: 43813


     
     - Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty wygląd towaru -    


 


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki

Kontakt ze sklepem