0

Ogrzewanie elektryczne

Nagrzewnica elektryczna DEDRA DED9931B 3000W 230V

Nagrzewnica elektryczna DEDRA DED9931B 3000W 230V
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 179,00 PLN
Producent: DEDRA
Model: DED9931B
Status: na zamówienie: sklep@bolesta24.pl
Wysyłka: 21,00 PLN (przedpłata) 26,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Nagrzewnica ELEKTRYCZNA DEDRA DED9931B 3300W 230V

DEDRA DED9931B Parametr Jednostka
Moc 1,5 / 3,0 kW
Maksymalny przepływ powietrza 354 m³/h
Zalecany do powierzchnia 30
Poziomy grzania 2
Napięcie 230 / 50 V/Hz
Waga 3,4 kg
Stopień ochrony 20 IP
Zabezpieczenie przed przegrzaniem TAK
Wygodny uchwyt do przenoszenia TAK
Gwarancja 2 lata

wentylator

PRZEZNACZENIE

Nagrzewnica elektryczna model DED9931B jest urządzeniem przeznaczonym do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych. Służy do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, takich jak piwnice, garaże, warsztaty itd. Urządzenie jest przeznaczone do wykorzystania jako dodatkowe źródło ciepła, nie może stanowić głównego źródła ciepła. Przy ustawieniu pokrętła temperatury na minimum urządzenie może służyć jako wentylator bez funkcji nagrzewania.  


CHARAKTERYSTYKA

Nagrzewnica elektryczna przeznaczona jest do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak mieszkania, warsztaty, garaże itp. Urządzenie jest obsługiwane przy pomocy pokręteł sterujących, znajdujących się w górnej części nagrzewnicy. Jeżeli nagrzewnica pracuje przez dość długi czas i nagrzeje się do temperatury powyżej 50 °C, po wyłączeniu nagrzewnicy należy odczekać około 5 minut w celu wychłodzenia obudowy; nie należy dotykać obudowy urządzenia bezpośrednio po wyłączeniu wentylatora.ogrzewanie

gwarancja

GWARANCJA

Nagrzewnice elektryczne firmy DEDRA posiadają 2 letnią gwarancje. Podczas pierwszego użycia nagrzewnicy może pojawić się dym i zapach spalenizny. Jest to zjawisko naturalne i po krótkim czasie zaniknie. Grzałki urządzenia pokryte są warstwą oleju ochronnego, który przy pierwszym użyciu ulega wypalaniu. Nagrzewnica przeznaczona jest do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak mieszkania, warsztaty, garaże itd. Urządzenie nie może stanowić głównego źródła ciepła, przeznaczone jest do użytkowania jako dodatkowe źródło ciepła. 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Kontakt ze sklepem