0

Ogrzewacze gazowe

Ogrzewacz wody JUNKERS HYDRO 4200 WR10-4KB

Ogrzewacz wody JUNKERS HYDRO 4200 WR10-4KB
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 299,00 PLN
Producent: JUNKERS
Model: 7736504941
Status: na zamówienie: sklep@bolesta24.pl
Wysyłka: 21,00 PLN (przedpłata) 26,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Gazowy podgrzewacz wody HYDRO 4200 WR10-4KB JUNKERSJunkers HYDRO 4200 WR 10-4KB , nowsza wersja modelu Junkers WRP 11 2B (piecyk gazowy) Podgrzewacz wyposażony jest w automatyczny zapłon bateryjny. Tak zwany płomyk pilot zapewnia delikatny i cichy start. Energia elektryczna potrzebna do uruchomienia zapłonu czerpana jest z dwóch baterii. W momencie poboru wody w pierwszej kolejności zapalany jest płomyk pilot a następnie od niego cały palnik. Płomyk pilot gaśnie chwilę po zapłonie palnika głównego.
 

Nowoczesny panel sterowania wyposażony w dwa symetrycznie rozłożone pokrętła pozwala w łatwy sposób dostosować parametry pracy urządzenia.

Moc palnika regulowana jest pokrętłem z lewej strony a natężenie przepływu pokrętłem z prawej strony. Po wstępnym ustawieniu urządzenie samo reguluje moc palnika tak, aby uzyskać stałą temperaturę wody niezależnie od zmian natężenia przepływu wody.

To idealne rozwiązanie w przypadku wymiany dotychczasowego podgrzewacza na nowy. Rozstaw przyłączy jest standardowy – niezmieniony w stosunku do poprzedniej wersji. Dzięki temu wymiana urządzenia jest możliwa bez konieczności modyfikacji instalacji. Urządzenia fabrycznie przystosowane są do spalania gazu GZ50

 Zalety:
 

  • automatyczny zapłon bateryjny – nie ma konieczności zapalania ręcznego
  • płomyk pilot – cichy start urządzenia
  • wydajność ciepłej wody użytkowej 10 l/min
  • zakres regulacji mocy 10,6-17,4


 Dane techniczne:


 


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem