0

Obuwie robocze

Półbuty robocze DEBIN S1P rozm.40 PROFUS

Półbuty robocze DEBIN S1P rozm.40 PROFUS
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 109,00 PLN 88,62 PLN netto
Producent: Profus
Model: DEBIN S1P-40
Status: Wysyłamy w ciągu 24h
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Półbuty robocze DEBIN S1P rozm.40 PROFUS

Ochronne buty Debin wykonane są w klasie ochronnej S1P. Wyposażone w metalowy podnosek buty Debin zapewniają doskonałą ochronę stóp przed mechanicznymi uszkodzeniami. Dzięki podnoskowi but jest w stanie wytrzymać uderzenie ciężkiego przedmiotu z siłą do 200J lub zgniecenie z siłą do 15kN. Od spodu model ten wyposażony jest w kevlarową® wkładkę antyprzebiciową. Dzięki temu stopa chroniona jest przed przekłuciem ostrym przedmiotem - kawałkiem metalu lub gwoździem.

Cholewka buta wykonana została z przędzy elastomerowej. Materiał ten charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem elastyczności oraz wysoką odpornością na silne nasłonecznienie. Dzięki temu półbuty Debin, to świetny wybór do prac w środowisku suchym w okresie letnim. Wysoka elastyczność buta natomiast zapewnia wysoki komfort w sytuacji gdy zmuszeni jesteśmy do pracy w pozycji klęczącej - but dopasowuje się do zgiętej stopy.


Podeszwa butów jest gumowa. Materiał ten zapewnia dobrą amortyzację w czasie pracy. Dzięki temu nawet wielogodzinne użytkowanie tego modelu nie skutkuje bólem nóg. Podeszwa posiada właściwości: antypoślizgowe, olejoodporne, oraz antystatyczne.Cechy charakterystyczne obuwia DEBIN PROFUS:
 

- Klasa ochrony obuwia: S1P
- Właściwości antypoślizgowe:             SRA
- Podnosek: Kompozytowy
- Materiał: Przędza elastomerowa
- Norma Europejskie: EN ISO 20345:2011

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane