0

Pompy cyrkulacyjne

HEL-WITA Pompa cyrkulacyjna 25-55/180 ELEKTRONIK DELTA HE 55-25

HEL-WITA Pompa cyrkulacyjna 25-55/180 ELEKTRONIK DELTA HE 55-25
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 384,03 PLN
Producent: HELWITA
Model: DELTA HE 55-25/180
Status: Wysyłamy w ciągu 24h
Wysyłka: 21,00 PLN (przedpłata) 26,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Energooszczędna elektroniczna pompa obiegowa dzięki, której zużycie energii, w stosunku do tradycyjnej pompy obiegowej, może zostać obniżone o ok. 80%. Pompy Delta HE spełniają "kryterium odniesienia dla najbardziej energooszczędnych pomp cyrkulacyjnych EEI <= 0,20".

 

Elektroniczne pompy c.o. typu WITA Delta są zalecane do instalacji wyposażonych w zawory termostatyczne, które przymykają się i otwierają samoczynnie pod wpływem zmian temperatury w pomieszczeniach. Przymykanie zaworów powoduje zmianę charakterystyki instalacji i prowadzi do jej głośnej pracy, gdy pompa pracuje z niezmienną wydajnością. Dzięki elektronicznej regulacji obrotów dostosowanie parametrów pracy pompy do zmieniających się warunków następuje automatycznie. Powoduje to zmniejszenie zapotrzebowania na energię, zwiększenie trwałości i redukcję hałaśliwości. Sterowanie następuje za pomocą specjalnej elektroniki, która pracuje z najmniejszymi stratami w instalacji i umożliwia o każdej porze spokojny i energooszczędny tryb pracy. Specjalnie skonstruowany silnik w kombinacji z wirnikiem z magnesem stałym tworzy bazę dla wysokiej efektywności pompy.

 

Dzięki obsłudze "One Touch" możliwy jest wybór siedmiu różnych charakterystyk mocy: cztery wg zasady proporcjonalnego ciśnienia, trzy o stałych ilościach obrotów oraz funkcja nocnego spadku temperatury.Wyświetlacz LED wskazuje aktualny pobór mocy, wybraną charakterystykę oraz funkcję nocnego spadku temperatury.


Pompa cyrkulacyjna POLSKIEJ PRODUKCJI

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem