0

Do pisuarów

Stelaż pisuaru WINKIEL

Stelaż pisuaru WINKIEL
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 239,00 PLN
Producent: Winkiel
Model: WIW600.0.0.0.0.0
Status: na zamówienie: sklep@bolesta24.pl
Wysyłka: 21,00 PLN (przedpłata) 26,00 PLN (pobranie)
Opis produktu
Winkiel in wall system to wiodący prducent systemów zabudowy WC.
 
Stelaż do pisuaru
W skład zestawu wchodzi:
- stelaż ( rama stalowa )
- komplet elementów przyłączeniowych
- zestaw śrub i wkrętów do montażu
 
W swojej ofercie firma posiada również inne artakcyjne rozwiązania do umywalek, pisuarów czy bidetów.
 
Materiał producenta w formie pliu PDF znajduje się TUTAJ
 
W przedstawionej kategorii produktów znajdą Państwo profesjonalne zestawy podtynkowe, niezbędne do montażu umywalek i misek WC, jak również pisuarów czy bidetów. Zaliczamy do nich między innymi mechanizmy spłukujące, spłuczki podtynkowe, jak również praktyczne przyciski do stelaży podtynkowych. Każdy stelaż jest zróżnicowany zarówno pod względem typu zabudowy, gabarytów, przeznaczenia, jak również wyposażenia. Mogą bowiem wybrać Państwo kompletny zestaw, jak również dobierać poszczególne elementy w postaci wsporników, przycisków i innych detali, bez których całość nie jest w stanie funkcjonować. W ofercie firmy Winkiel dostępne są również ceramiczne zestawy podtynkowe.

Przy wyborze stelażu należy pamiętać o kilku aspektach, wśród których na pierwszy plan wybija się estetyka. Dobór odpowiednich akcesoriów ma tu kluczowe znaczenie, ponieważ są to elementy, które pozostaną widoczne i będą miały wpływ na ostateczny wygląd łazienki. Przy zakupie warto poszukać modelu, który będzie dobrany do zamierzonego stylu pomieszczenia. Nie można także zapominać o funkcjonalności.

Przy wyborze zestawu WC warto mieć na uwadze kilka ważnych aspektów, które pozwolą na bezproblemowy montaż i uzyskanie zamierzonego efektu. Najważniejsze są oczywiście wymiary, dopasowane do wielkości łazienki, miejsca przeznaczonego na instalację, a także zaplanowanych sprzętów oraz mebli. Nie można również zapominać o funkcjonalności elementów, które powinny pozwolić na stworzenie praktycznej łazienki o wysokim komforcie użytkowania. W skład naszych kompletów wchodzą miski WC, deski sedesowe, spłuczki, przyciski do spłukiwania oraz rozmaite akcesoria. Dobierając poszczególne elementy warto zwrócić uwagę na ich estetykę oraz wykonanie. Gwarantujemy, że produkty znajdujące się w ofercie firmy Winkiel charakteryzują się wysoką jakością oraz solidną konstrukcją.

 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Produkty WINKIEL

Kontakt ze sklepem