0

OUTLET

Umywalka nablatowa RETRO 45cm Hybner 8212

Umywalka nablatowa RETRO 45cm Hybner 8212
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 219,00 PLN
Producent: Bolesta
Model: 8212
Status: Wysyłamy w ciągu 24h
Wysyłka: 21,00 PLN (przedpłata) 26,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Umywalka nablatowa RETRO 45cm Hybner 8212 

 • Umywalki nablatową Retro 45 polskiej firmy Hybner w kolorze białym z otworem na baterię. Inspirowana klasyką ekskluzywna seria RETRO, przywraca ciepło i przytulność wnętrz, oraz subtelnie przypomina o czasach beztroskiego dzieciństwa. Ten styl ma wielu zwolenników, którzy z upodobaniem wyszukują bibeloty z „duszą” na giełdach staroci. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom osób poszukujących klasycznych wyrobów firma HYBNER stworzyła tę serię. Powinna podobać się klientom, którzy cenią niepowtarzalność produktów w modnych trendach. Wszystkie wyroby linii Retro pokryte są powłoką antyelektorstatyczną i antybakteryjną Flash.
 • Specjalna powłoka Flash zabezpieczająca ceramikę, ułatwia utrzymanie jej w czystości. Wykazuje właściwości odpychające wodę, tłuszcz i olej, dzięki czemu cząsteczki brudu mniej przywierają do zabezpieczonej powierzchni. Ogranicza to częstotliwość mycia, oraz stosowanie środków czyszczących. Brud, osad, kamień wodny osiada na powłoce i nie wchodzi w system mikroporów powierzchni, dzięki czemu jest łatwiejszy do usunięcia. Powłoka Flash przeciwdziała tworzeniu się zarodników grzybów, gdyż ma właściwości bakteriostatyczne i bakteriobójcze. Jest niewidoczna dla oka ludzkiego, bezpieczna dla środowiska i zdrowia ludzkiego, odporna na ścieranie i temperatury od -40 do 450 stopni Celsjusza. Prawie zawsze do czyszczenie powierzchni wystarczy wilgotna szmatkaDane techniczne:

 • Seria: Retro
 • Nr katalogowy: 8212
 • Kolor: biały
 • Szerokość: 44,5 / 36,5 cm
 • Głębokość: 41 / 22,5 cm
 • Wysokość: 18,5 cm
 • Waga: 17,0 kg
 • Montaż: nablatowa
 • Powłoką antybakteryjna: Flash


                                                                                                                                           Produkt OUTLET:

Produkty outlet to przede wszystkim produkty pochodzące z końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych, wyprzedaży, pozostałości niesprzedanych przez sklep pierwotnego przeznaczenia danej marki, zeszłorocznych kolekcji.
Produkty te mogą posiadać drobne defekty wizualne oraz opakowania zastępcze, o których otwarcie informujemy naszych Klientów. Na każdy produkt udzielana jest gwarancja.


Produkt nowy, poekspozycyjny.

Oryginalne opakowanie lub zastepcze.

100% sprawny i działający.

Gwarancja producenta.

Rozpakowany przez pracownika sklepu.

Objęty prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość.- Zdjęcie przedstawia rzeczywisty wygląd towaru -
 


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem