0

Wanny wolnostojące

Wanna wolnostojąca 170x75 VISTA Besco

Wanna wolnostojąca 170x75 VISTA Besco
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 3 150,00 PLN
Producent: Besco
Model: Vista 170
Status: Wysyłamy w ciągu 24h
Wysyłka:
Opis produktu

Wanna wolnostojąca 170x75 VISTA Besco

Wanna wolnostojąca – przez lata synonim luksusu dostępnego wyłącznie dla nielicznych, wybranych posiadaczy przestronnych salonów kąpielowych, o odpowiednio dużych zasobach finansowych – dziś w zasadzie niezbędny element każdej stylowej i modnej łazienki! Bezsprzecznie, jedną z największych zalet wanien wolnostojących, obok walorów czysto estetycznych, są niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z jednej strony, ze względu na mnogość dostępnych modeli, kształtów, wymiarów i opcji wykończeń, taka wanna będzie świetnym elementem zarówno wnętrz klasycznych, stylizowanych na salony kąpielowe retro, jak i tych minimalistycznych, ultranowoczesnych łazienek, wyjętych wprost z najbardziej prestiżowych pism wnętrzarskich. Dodatkowo opcja dowolnego wręcz ustawienia wanny we wnętrzu sprawia, że będzie ona centralnym elementem tego pomieszczenia, bez względu na to, czy zostanie postawiona przy ścianie czy centralnie, na środku. Z pewnością więc, rację bytu przestało mieć już mylne przekonanie, iż wanna powinna być „ukryta” gdzieś w kącie, by nie rzucać się zbytnio w oczy. Proste, nieprzekombinowane linie oraz nowoczesny design są z pewnością na czasie, a ze względu na swój ponadczasowy styl, raczej nigdy nie będą passé, co stanowi bardzo duży plus, przemawiający na korzyść właśnie takich modeli.

Z drugiej strony, wnętrza stylizowane na salony kąpielowe retro, urządzone ze smakiem, raczej nigdy się nie znudzą i zawsze będą robiły odpowiednio duże wrażenie, a idealnym wręcz elementem właśnie takiej łazienki mogą być wanny wolnostojące na lwich łapach. Niewątpliwie, myśląc o wannie wolnostojącej, oczami wyobraźni każdy widzi przestronny salon kąpielowy. Faktem jest, iż wanny tego typu zostały stworzone z myślą o dużych łazienkach, gdzie w pełnej okazałości można podziwiać ich piękno. Nie oznacza to jednak, że właściciele bardziej powszechnych, mniejszych łazienek, nie mogą sobie pozwolić na takie rozwiązanie! Wiele modeli dostępnych już w wymiarze 150 x 70 cm można swobodnie zmieścić  w „normalnej” łazience ze stosunkowo niewielkim metrażem, a ciekawy pomysł na jej aranżację pozwoli w pełni oddać charakter stylowego salonu kąpielowego, bez niekorzystnego wpływu na funkcjonalność poszczególnych sprzętów. Każdy, kto zdecyduje się na montaż wanny wolnostojącej w swojej łazience, czy salonie kąpielowym, będzie mógł cieszyć się wnętrzem pełnym stylu, klasy i ponadczasowego charakteru. Z pewnością więc, aranżując swoją łazienkę, bez względu na jej powierzchnię, warto rozważyć wstawienie tak wdzięcznego „mebla”, jakim jest właśnie wanna wolnostojąca. Potwierdzeniem powyższego jest z pewnością trwający od kilku lat boom na wanny tego typu.

Informacje na temat modelu:

  • materiał: kompozyt sanitarny
  • wolnostojąca
  • dłuższy bok - 170 cm
  • krótszy bok - 75 cm
  • głębokość - 49 cm
  • wysokość razem z obudową - 63 cm
  • pojemność 195 litrów
  • kolor: wanna dostępna w pełnym kolorze we wszystkich barwach palety RAL (kolor czarny lub czerwony +10% do ceny wanny pozostałe kolory +50% do ceny wanny)

Dane techniczne:

Seria Vista
Dłuższy bok 170 cm
Krótszy bok 75 cm
Pojemność 195 l
Wyposażenie stelaż
Materiał kompozyt
Odpływ z boku
Gwarancja 10 lat (warunki)

Rysunek techniczny z wymiarami do pobrania w zakładce Pliki.


Produkty dedykowane do wanny Vista sprzedawane są oddzielnie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:

Kontakt ze sklepem