0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • Afriso

  Afriso

  Produktów w sklepie: 8
 • Agaflex

  AGAflex jest firmą całkowicie polską zajmującą się głównie produkcją złączek remontowo-naprawczych AGA. Złączki samozaciskowe oraz obejmy naprawcze są podstawowymi, ale nie jedynymi produktami jakie znajdują się w ofercie firmy. Przez ostatnie lata wprowadzono do oferty wiele innych produktów uzupełniających i obecnie nieustannie pracujemy nad ciągłym poszerzaniem naszego asortymentu.

  Produktów w sklepie: 43
 • Agrohum

  Produkacja wyrobów torfowych.

  Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa Agrohum jest przetwarzanie i sprzedaż wyrobòw torfowych dla rolnictwa ogrodnictwa i leśnictwa. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się doskonałą jakością, co umożliwiło nam zdobycie zaufania wśród szerokiego grona odbiorców.

  Produktów w sklepie: 3
 • Akwa

  W 1990 roku w pierwszej stolicy Polski prastarym Gnieźnie, trzech pracowników wodociągu miejskiego oraz młody absolwent wyższej uczelni wykorzystując wiedzę o rynku oraz zmysł konstrukcyjny postanowiło zrealizować swe zamierzenia.

  Tak oto 21 grudnia 1990 roku powstał Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej s.c.

  Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne wraz z rosnącymi potrzebami rynku powodują niezwykle dynamiczny rozwój najmłodszego w Europie producenta armatury wodociągowej.

  Trzykrotnie zmienia się lokalizacja firmy, systematycznie wzrasta liczba zatrudnionych, powstają nowe nieznane dotychczas produkty. To najkrótszy komentarz do pierwszej dekady funkcjonowania AKWY.

  Produktów w sklepie: 4
 • Altax
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 5
 • Andex

  ANDEX jest polskim producentem elementów wyposażenia łazienek istniejącym na rynku od 20 lat. Zapraszamy do współpracy wszystkie salony łazienkowe, sklepy medyczne oraz sklepy internetowe.

  Produktów w sklepie: 8
 • Anser

  Zakłady Chemiczne „ANSER” Sp. z o.o. jest polską firmą działającą na rynku od 1989 roku. W 1997 roku uruchomiliśmy jako pierwsi i przez dłuższy czas jedyni produkcję wodnych klejów dla przemysłu meblarskiego. W 1999 roku rozszerzyliśmy ofertę o kleje topliwe i jesteśmy do dzisiaj jedyną firmą produkującą te kleje w Polsce. Wszystkie oferowane kleje zostały opracowane w naszym Laboratorium Badawczo-Rozwojowym, przy ścisłej współpracy z przemysłem. Od wielu lat swoje wyroby dostarczamy do takich firm, jak: Grupa Szynaka (Szynaka Meble, Fabryka Mebli Szynaka, Szynaka Living, Szynaka Interline), Home Concept, FM Bravo, Formaplan Komponenty i wielu innych. Aplikacja klejów u odbiorcy uwzględnia indywidualne sugestie zakładu, powodując często zmiany parametrów wyrobów, dopasowując go do potrzeb, zmieniających się materiałów i indywidualności klienta. Swoje wyroby sprzedajemy z serwisem technologicznym, którym podchodzimy wszechstronnie do procesu klejenia. Karty techniczne i Karty Charakterystyk Preparatów Niebezpiecznych (Karty Bezpieczeństwa) dostępne są na stronie www.anser.pl w zakładce Karty i Atesty.
  Przez ponad 15 lat produkcji dla przemysłu meblarskiego zostały opracowane i wdrożone:

  • kleje wodne na bazie dyspersji homopolimerów PVAc, PU , kopolimerów EVA i lateksów polichloroprenowych,
  • kleje bezrozpuszczalnikowe na bazie prepolimeru PU,
  • kleje rozpuszczalnikowe na bazie kauczuków,
  • kleje topliwe na bazie kopolimerów EVA
  Produktów w sklepie: 1
 • Aquaform
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 4
 • Aquer

  Firma Aquer jest dynamicznym, nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwem produkcyjnym, oferującym wyroby do instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych, grzewczych. Ponadto jesteśmy sprawdzonym partnerem dla kontrahentów zainteresowanych nowatorską produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych (wtrysk, wytłaczanie), gumy oraz blachy. Wprowadzamy na rynki artykuły dla branży budowlanej, instalacyjnej, elektrotechnicznej, AGD, chłodnictwa, wentylacji, motoryzacji i innych. Do niedawna firma mieściła się w Mikluszowicach niedaleko Bochni i posiadała trzy oddziały produkcyjne. Obecnie siedziba znajduje się w nowopowstałym budynku przy ulicy Gazowej 4 w Bochni. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz doskonale rozwinięty system dystrybucji sprawiają, że nasze przedsiębiorstwo jest liczącym się dostawcą na rynkach krajowym i międzynarodowym.

  Tym, co nas wyróżnia i pozwala tworzyć bezpieczne, a za razem innowacyjne produkty, jak również w pełni odpowiadać za zmieniające się oczekiwania Klientów, jest wieloletnie doświadczenie pracowników i nowoczesny park maszynowy. Największą satysfakcją jest dla nas zadowolenie i zaufanie naszych Klientów, jakim obdarzają nas każdego dnia, wybierając produkty AQUER.

  Produktów w sklepie: 19
 • Ariston

  Ariston jest globalnym specjalistą w dziedzinie podgrzewania wody i produktów grzewczych. Zapewnia ludziom na całym świecie rozwiązania służące ich komfortowi, oparte na zaawansowanym działaniu, trwałej jakości, wyoskim designie

  Dzięki zastosowaniu najlepszych technologii i certyfikowanej wydajności, klienci oszczędzają na kosztach serwisu i częściach zamiennych, a także cieszą się ze znacznie niższymi rachunkami za energię.Ariston należy do grupy kapitałowej Ariston Thermo Group, światowego lidera w dziedzinie komfortu cieplnego. 

  Produktów w sklepie: 3
 • Art.Mas

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ART. MAS" Sp.k. to:

  • bezpośredni importer szerokiego asortymentu rękawic ochronnych i art. z branży środków ochrony pracy z krajów azjatyckich.
  • producent rękawic ochronnych , pełnego asortymentu skórzanych ochron dla spawaczy , oraz ochron z brezentu.

  Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji rękawic oraz dokładna znajomość procesów garbarskich pozwoliła nam znaleźć optymalny kompromis pomiędzy jakością, a oferowaną ceną. Efektem naszej pracy jest możliwość zaproponowania naszym klientom następujących towarów spełniających wszelkie europejskie normy w zakresie certyfikacji na kategorię CE kat. II:

  • w uznanej i bardzo dobrej jakości
  • w najniższej cenie w kraju - pośród krajowych wyrobów
  • z certyfikatem CE CAT 2
  Produktów w sklepie: 202
 • Athena

  Podłoża i substraty "Athena" firmy Bio-Produkty Sp. z o.o. są obecne na rynku polskim oraz zagranicznym już od ponad 15 lat. Surowiec do ich produkcji pozyskujemy z własnych torfowisk, leżących na ekologicznie czystych, nieuprzemysłowionych terenach. Dzięki starannemu procesowi technologicznemu oraz stałym kontrolom, nasze produkty są wysoko cenione przez ich użytkowników. Najwyższa jakość oraz sprawna logistyka zaowocowały stałą współpracą z najbardziej nawet wymagającymi odbiorcami.

  Firma nasza jest największym producentem kory do ściółkowania, a KORA ATHENA najchętniej kupowanym produktem tego typu w Polsce. Klasa naszych wyrobów została wyróżniona złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLAGRA 2002, 2003.

  Produktów w sklepie: 1
 • Atlantic

  Od momentu powstania firmy w 1968 roku, Atlantic Groupe specjalizuje się w zróżnicowanych źródłach energii, nieustannie dostosowując profil działalności do potrzeb Klientów. Już od wielu lat jesteśmy liderem rynku francuskiego, wyspecjalizowanego w elektrycznych systemach grzewczych oraz produkcji elektrycznych podgrzewaczy wody. Jedyna w swoim rodzaju wiedza oraz zdobyte doświadczenie, pozwoliły nam stworzyć wizję wielowymiarowego komfortu cieplnego, który obecnie doskonale sprawdza się w warunkach szybko zmieniającego się rynku techniki grzewczej.

  Produktów w sklepie: 1
 • Atlas Filtri

  Atlas Filtri to firma z ponad 35 letnim doświadczeniem w branży uzdatniania. Posiada swoją główną siedzibę na terenie Włoch. Przez pierwsze lata swojej działalności firma Atlas Filtri oferowała produkty tylko w okolicy półwyspu Apenińskiego. Aktualnie, dzięki rzeszy ponad 80 dystrybutorów – produkty włoskiego producenta można nabyć na całym świecie.

  Na przestrzeni prawie 40 lat asortyment produktów znacznie się poszerzył. Między innymi zostały wprowadzone urządzenia filtrujące wodę o wysokiej wydajności (dla przemysłu). Firma Atlas Filtri nie musi obserwować rynku – sama kształtuje nowe trendy i wprowadza produkty, które wywołują podziw w oczach konkurencji.

  Włoski producent od początku swojej działalności samemu wytwarza wszystkie oferowane produkty oraz podzespoły. Pozwala to nie tylko na uniezależnienie się od dostawców materiałów, ale także umożliwia stałą kontrolę jakości wyrobów.

  Oferta produktów firmy Atlas Filtri jest bardzo szeroka. Znajdziemy w niej:

  • Standardowe obudowy filtrów
  • Wkłady filtracycjne
  • Filtry samoczyszczące
  • Systemy wytrącające kamień
  • Kuchenne filtry do wody
  • Filtry odwróconej osmozy
  • Zmiękczacze
  • Złoża filtracyjne
  • Lampy bakteriobójcze UV
  • Pompy dozujące
  • Substancje chemiczne
  Produktów w sklepie: 6
 • Besco

  Przy zakupie produktów Besco wysyłka GRATIS!
  Besco to trzy zasady: najwyższa jakość, przemyślany design, atrakcyjna cena. 

  Naszą siłą są zdobyte przez te wszystkie lata wiedza i doświadczenie, umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów, a także nowoczesne technologie produkcji i materiały najwyższej europejskiej jakości, pozwalające tworzyć wyjątkowe produkty, które te potrzeby w pełni zaspokoją.

  To my chcemy wyznaczać nowe trendy we wzornictwie oraz aranżacji „małych królestw”, jakimi niewątpliwie są nasze łazienki. Wierzymy, że pełna gama naszych produktów udowadnia, że przyjęliśmy w tym zakresie dobry kierunek działań.

  Jesteśmy pewni, że marki Besco i PMD Piramida nadal będą dla Państwa synonimem bezpieczeństwa, pełnego komfortu i satysfakcji z długotrwałego użytkowania.

  Produktów w sklepie: 122
 • Biawar

  Firma BIAWAR rozpoczęła swoją działalność 1 stycznia 1968 roku jako Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, a następnie w 1970 roku przekształciła się w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, specjalizującą się w produkcji elektrycznych ogrzewaczy wody.

  W listopadzie 1992 roku nastąpiła prywatyzacja fabryki i utworzona została spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąBIAWAR, w której dominującą liczbę udziałów posiadała kanadyjska spółka UNP Holding BV. W ramach aportu do spółki wniesiona została licencja brytyjskiej firmy Redring Electric na produkcję elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody.

  Umową z dnia 22 maja 2000 roku główny udziałowiec spółki UNP Holdings BV sprzedał posiadane udziały na rzecz
  Nibe AB.

  W dniu 20 grudnia 2000 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Biawar podjęto uchwałę o zmianie jej nazwy na „NIBE – BIAWAR” sp.z o.o.

  W 1998 roku NIBE-BIAWAR wdrożył system zapewnienia jakości i uzyskał certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, instalowania i obsługi gwarancyjnej elektrycznych ogrzewaczy wody, wymienników ciepła, suszarek do rąk i włosów. Firma NIBE-BIAWAR prężnie się rozwija. W ciągu ostatnich trzech lat nastąpiło podwojenie sprzedaży i wzrost zatrudnienia o ponad 40%. W 2001 roku uruchomiono nowoczesną linię do emaliowania zbiorników. W ciągu najbliższych kilku lat, zainwestowanych zostanie kolejnych kilkanaście milionów złotych w rozbudowę parku maszynowego.

  Produkty oferowane przez NIBE-BIAWAR kojarzą się z dobrą jakością i dostosowaniem do wymogów użytkowników. Dzięki nim życie naszych Klientów staje się wygodniejsze i przyjemniejsze. Celem firmy jest stałe podnoszenie jakości i atrakcyjności wyrobów. Dowodem uznania naszych starań są liczne nagrody i medale otrzymane zarówno w kraju jak i za granicą:

  • Trzy złote medale MTP DOMEXPO 93, 94, 97
  • Produkt Roku 1996
  • Dobry wzór 1996 IWP
  • Złoty Instalator INSTALEXPO 96 i 2007
  • Zasłużony dla budownictwa
  • Dobry wzór 2001 IWP
  • Medal Europejski 2004
  • Łazienka – Wybór Roku 2005
  • Złoty Medal MTP POLEKO 2006
  • Dwa Złote Medale MTP INSTALACJE 2010
  • ZŁOTY MEDAL MTB BUDMA 2012 za „System wewnętrznego komfortu na bazie pompy ciepła NIBE F1245 PC”.
  • Wyróżnienie w Konkursie Targowym „OD DZIAŁKI PO DOM / INVEST-TOR 2012” Toruń 2012
  • ZWYCIĘZCA w kategorii „innowacyjna technologia” za system z pompą ciepła NIBE F1245 PC, zapewniający ogrzewanie, chłodzenie, ciepłą wodę i wentylację z odzyskiem ciepła – Renexpo Poland
  • Wyróżnienie XX Międzynarodowych targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX 2017 za powietrzną pompę ciepła NIBE F2120

  oraz wiele innych wyróżnień.

  Produktów w sklepie: 20
 • Bisk
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 26
 • Cekol

  Firma Cedat Sp. z o. o. producent wyrobów marki Cekol, na bazie własnych receptur produkuje materiały wykończeniowe dla budownictwa, takie jak: zaprawy klejące, zaprawy i tynki gipsowe, tynki cementowe, powłoki dekoracyjne oraz emulsje gruntujące.

  Produktów w sklepie: 1
 • Cellfast
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 9
 • Ceresit

  Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a nasze profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie! Biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny, dbając by zawsze zachowany był odpowiedni balans pomiędzy tym, co środowisko dostarcza nam i naszym produktom, a tym, co my oddajemy środowisku i społecznościom lokalnym w myśl zasady zrównoważonego rozwoju.

  Produktów w sklepie: 14
 • Cersanit

  Przedmiotem podstawowej działalności Grupy Cersanit jest produkcja oraz dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do  wyposażenia łazienek i innych wnętrz, a także przestrzeni wokół domu.
  Oferta obejmuje szeroki wachlarz kolekcji płytek ceramicznych, ceramiki łazienkowej, stelaży
  podtynkowych, desek toaletowych, mebli łazienkowych, wanien oraz armatury. Marki skupione
  w grupie zapewniają wysokiej jakości, funkcjonalne i estetyczne, produkty dla szerokiego grona
  odbiorców, zarówno indywidualnych jak i dla Klientów inwestycyjnych.

  Produktów w sklepie: 28
 • Dedra

  Polska firma istniejącą na rynku od 1991 roku, działającą w branży narzędziowej.

  Produktów w sklepie: 7
 • Defro

  Tradycje działalności Defro sięgają 1973 roku. Obecnie Defro to polski lider i jeden z większych producentów urządzeń grzewczych w Europie: kotłów c.o. na biomasę, wkładów kominkowych i piecyków pelletowych. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwolił na rozbudowanie oferty o kolejne projekty, produkcję rekuperatorów „Defro AIR” tj. urządzeń stosowanych w systemach wentylacyjnych oraz asortyment armatury instalacyjnej. 

  Nowoczesna linia produktów i kreatywne rozwiązania w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem kadry inżynierów, doradców technicznych i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi pracowników pozwala utrzymać wysokie standardy produkcji oraz sprzedaży. Defro obecnie zatrudnia ponad 600 pracowników, a wypracowana sieć dystrybucji do ponad 1000 punktów handlowych na terenie kraju i zagranicą gwarantuje stabilność i dalszy rozwój firmy.

  Priorytetem zakładu jest dalszy rozwój, dbanie o ekologię i stałe poszukiwanie najnowszych rozwiązań w połączeniu z wyzwaniem dla ochrony środowiska. Defro wdrożyło oraz stosuje system zarządzania jakością ISO, a produkty spełniają wymagania energetyczno – emisyjne: BimSchV2, KLASY 5 oraz są zgodne z surowymi Dyrektywami Unii Europejskiej „Ekoprojektu”.

  Produktów w sklepie: 22
 • Dekoral

  Dekoral jest jedną z najpopularniejszych marek farb na polskim rynku - zna ją aż 81% Polaków. Oferta Dekoral obejmuje farby białe i kolorowe do ścian i sufitów, farby fasadowe oraz emalie do drewna, metalu i betonu. Nasze palety kolorystyczne obejmują ponad 300 kolorów.

  Produktów w sklepie: 1
 • Diamond

  Polski producent armatury sanitarnej i systemów grzewczych. 

  Produktów w sklepie: 54
 • Domax

  Domax Sp. z o.o. to jeden z największych producentów złącz do drewna w Europie.

  Marki produktowe to: DMX - łączniki do drewna oraz VELANO - produkty do wyposażenie wnętrz.

  Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w produkcji, nowoczesnym technologiom zawsze gwarantujemy najwyższą jakość.

  Produktów w sklepie: 44
 • Domex

  Należymy do największych polskich producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Naszą specjalnością są hydranty, łączniki i kształtki stalowe. Dopełnieniem naszej oferty są również profesjonalne usługi świadczone w zakresie kompleksowej obróbki skrawaniem CNC oraz malowania proszkowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz referencje w produkcji kontraktowej dla uznanych na świecie firm z branż m.in. włókienniczej, maszyn rolniczych, automotive.

  Produktów w sklepie: 1
 • Dospel

  Dziś DOSPEL jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w branży wentylacji, jednak swoją działalność zaczynała w zupełnie innej dziedzinie. Historia firmy sięga 1974r. Kiedy Bogusław Myśliwiec otworzył niewielki zakład usługowy specjalizujący się w naprawach silników. Zakład szybko zdobył zaufanie klientów, dlatego właściciel postanowił poszerzyć profil działalności. W 1980r. Przedsiębiorstwo zdecydowało się wkroczyć na rynek AGD z produkcją lokówek elektrycznych. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na dalsze inwestycje, poszerzając wachlarz produktów. Sześć lat później w budynkach mieszczących się na ul.Leśnej w Częstochowie, DOSPEL rozpoczął produkcję wentylatorów.

  Produktów w sklepie: 81
 • Drewnochron
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 8
 • Duro

  W łazience liczy się każdy detal dlatego produkty marki DURO cieszą się dużym zainteresowaniem za sprawą innowacyjnych rozwiązań, połączonych z długą trwałością wyrobów, estetyką wykonania oraz sprawnym serwisem działającym na terenie całego kraju.

  Produktów w sklepie: 6
 • Elektromet

   Obecnie ELEKTROMET to setki tysięcy ogrzewaczy, wymienników i kotłów produkowanych i dystrybuowanych każdego roku na terenie całego kraju oraz w wielu krajach Europy i Azji. Wytworzenie i obsługa takiego wolumenu wymaga bardzo dużej powierzchni produkcyjno magazynowej i pracy ok. 480 ludzi. Pomimo dużych rozmiarów ELEKTROMET pozostał firmą polską i rodzinną, w której realizuje się już drugie pokolenie Jurkiewiczów.

  Produktów w sklepie: 10
 • Franke

  Franke oferuje kompletne wyposażenie serca Twojego domu. Zlewozmywaki, baterie, płyty grzewcze, piekarniki, okapy oraz przydatne akcesoria stworzą funkcjonalną i piękną kuchnię. 

  Produktów w sklepie: 3
 • Galmet

  Galmet to prawie 40 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości urządzeń grzewczych i zapewniających ciepłą wodę użytkową. W trosce o wygodę użytkowania firma wprowadza najwyższej jakości, intuicyjne rozwiązania. Tworząc kompletne systemy grzewcze oferuje produkty gwarantujące wysoką wydajność i trwałość w oparciu o innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Najwyższa jakość oferowanych produktów przełożyła się na zaufanie klientów, dzięki, którym Galmet jest liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody i czołowym producentem kotłów c.o. oraz pomp ciepła, w kraju.  

  Najnowsze rozwiązania Galmet bazują na połączeniu najwyższej funkcjonalności i najlepszego designu. Od początku istnienia Galmet kładzie ogromny nacisk na tworzenie wyjątkowych produktów. Jako lider branży nie tylko produkuje nowoczesne, ekologiczne urządzenia grzewcze ale przede wszystkim wyznacza trendy rynku. Nieustannie starając  się przewidywać potrzeby klientów w przyszłości.

  Tworząc systemy grzewcze,  w firmie Galmet, pracuje dziś dla Państwa ponad 700 specjalistów, na prawie 40 000 m2. Do dyspozycji klientów pozostaje sieć certyfikowanych, mobilnych instalatorów i serwisantów, którzy docierają do każdej gminy w kraju. 

  Profesjonalni doradcy pomagają wybrać produkty najlepiej spełniające oczekiwania użytkowników i doradzają w pozyskaniu dotacji na ich zakup. 

  Priorytet to stałe podnoszenie komfortu użytkowania urządzeń. Doskonałość to jednak nie tylko  parametry urządzeń. To również jego wartości – obietnica tego, że nigdy nie zawiedziemy naszych klientów, zawsze będziemy pomocni i dostępni, a nasze produkty w standardzie będą miały najlepszą jakość. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w nowym haśle marki Galmet: TWORZYMY RZECZY MĄDRE.

  Produktów w sklepie: 7
 • Geberit

  Grupa Geberit prowadzi działalność na całym świecie i jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych. Geberit ma silną pozycję na lokalnych rynkach w większości krajów europejskich, oferując wyjątkowe korzyści w zakresie technologii sanitarnej i ceramiki łazienkowej.

  Produktów w sklepie: 2
 • Gorgiel

  Klient bez problemu znajdzie odpowiedni grzejnik dla swojego domu, biura, szkoły czy szpitala. Znakomite właściwości grzewcze, szeroki zakres rozmiarów i wersji podłączeń zaspokoją potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Stylowe a jednocześnie nieskomplikowane wzornictwo stwarza produkt przyjazny zdrowiu użytkownika – bez miejsc dla kurzu, brudu czy insektów. Każdy grzejnik jest testowany pod wysokim ciśnieniem a stosowna gwarancja jest załączona do każdego opakowania. Przemyślana konstrukcja grzejników czyni je łatwymi w montażu i przyjaznymi instalatorowi.

  Produktów w sklepie: 47
 • Graphite

  Marka Graphite to część grupy Topex. Elektronarzędzia Graphite przeznaczone są do intensywnego użytkowania przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

  Produktów w sklepie: 280
 • Grass

  Firma Grass to 31-letnie doświadczenie w zakresie dystrybucji oraz importu urządzeń ogrodniczych – kosiarek spalinowych i elektrycznych, glebogryzarek, traktorków, pilarek, podkaszarek czy odśnieżarek. Ogrody to nasza pasja, którą zarażamy innych. Cały czas zmieniamy się, tak by oferowane przez nas produkty i usługi były jak najwyższej jakości. Tworzymy sieć autoryzowanych dystrybutorów i autoryzowanych punktów serwisowych, która ma na celu ciągły rozwój działalności oraz zwiększenie dostępności oferowanych przez nas produktów na terenie Polski.

  Produktów w sklepie: 7
 • Grundfos

  Firma działająca prężnie od lat 40. XX wieku. 

  Produktów w sklepie: 2
 • Haupa

  HAUPA – Dostawca systemowy dla hurtowni elektrotechnicznych
  Kompetencja oraz siła innowacyjna w dziedzinie “Wszystko do kabli” i “Praca pod napięciem”, jak i doświadczenie naszego zespołu współdziałające z wysokowartościowymi materiałami zapewniają Państwu najwyższej jakości produkty!

  Produktów w sklepie: 1
 • Hawle
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 3
 • Herz

  Herz

  Produktów w sklepie: 3
 • HOGERT

  Högert Technik to marka narzędzi i akcesoriów BHP. Jesteśmy młodą, nowoczesną polską firmą działającą na międzynarodowych rynkach. Od 2015 roku nasze produkty dostępne są w sprzedaży w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Uczciwość, otwartość na nowe wyzwania, profesjonalizm oraz wsparcie naszych klientów są integralną częścią zasad i kultury naszej marki.

  Produktów w sklepie: 5
 • Hydrobud

  Aktualnie HYDROBUD Poznań jest wyłącznym przedstawicielem firmy STP Acuster (Hiszpania) w zakresie złączy zaciskowych Premium PLAST oraz szerokiej oferty zaworów PE, PVC na terenie Polski. Współpraca z innymi, uznanymi europejskimi oraz krajowymi dostawcami opiera się na długoterminowych umowach handlowych. Od ponad 20 lat jesteśmy m.in. wiodącym partnerem BT Nyloplast w sprzedaży przejść szczelnych do rur PVC, PE oraz kamionkowych.

  Produktów w sklepie: 26
 • Hydrostop
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Ibo
  Ibo

  Dambat to producent pomp głębinowych i innych urządzeń z zakresu techniki pompowej. Mamy wieloletnie doświadczenie – firma istnieje nieprzerwanie od 1999 roku. Zajmujemy się konstrukcją i produkcją, a także dystrybucją, eksportem wysokiej klasy pomp do różnych zastosowań. Współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami, wykorzystując ich komponenty oraz wymieniając się wiedzą i doświadczeniem po to, aby tworzyć dla naszych Klientów najlepsze możliwe produkty. Obecnie, między innymi dzięki działalności naszej firmy, polscy Klienci mogą cieszyć się dostępnością jednych z najlepszych produktów w Europie w bardzo przystępnych cenach. To efekt silnej konkurencji na rynku, którego jesteśmy częścią i uważamy to za doskonałe osiągnięcie.

  Produktów w sklepie: 30
 • Invena

  Począwszy od pierwszych zaworów importowanych z Włoch Invena systematycznie zdobywała wiedzę i doświadczenie poszerzając tym samym swoją działalność m.in. o wężyki w oplocie stalowym własnej produkcji – jest to flagowy produkt Inveny. W kolejnych latach oferta powiększała się o coraz trwalsze i bardziej nowoczesne produkty z obszaru instalacji, w tym także instalacji z polietylenu sieciowanego, złączki czarne, żeliwne, mosiężne, chromowane oraz do rur PE czy armaturę łazienkową i kuchenną.

  Armatura łazienkowa i kuchenna to drugi filar naszej działalności, który nieustannie rozwijamy po to, by dostarczać nowoczesne rozwiązania, które naszym klientom służyć będą przez lata.

  Obecnie szeroki wachlarz naszych propozycji odpowiada na zróżnicowane zapotrzebowanie na obu rynkach: budowlanym i wyposażenia wnętrz.

  Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność i ciekawy design, dlatego nasze produkty cieszą się uznaniem wśród instalatorów i architektów, a ostatecznie także użytkowników, którzy przez wiele lat mogą czerpać przyjemność z codziennych, domowych czynności.

  Produktów w sklepie: 82
 • Irmet

  Producent zasobników C.W.U. bez izolacji. Dostępne pojemności 80, 100, 120 i 140 litrów. Do wyboru opcja z wężownica lub bez. 

  Produktów w sklepie: 7
 • Kanlux

  Jesteśmy jednym z czołowych europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które rozjaśnią Twój dzień i noc. Produkowane są w Polsce, za granicą, a także w naszej rodzimej Fabryce Kanlux. Zobacz film, by poznać nas bliżej.

  Produktów w sklepie: 6
 • KFA Armatura

  KFA Armatura to producent nowoczesnych rozwiązań z obszaru armatury sanitarnej i grzewczej. Historia sięga roku 1922 r., w którym swoją działalność rozpoczęła Łagiewnicka Fabryka Armatur. Była to produkcja armatury i pokrewnych artykułów w zakresie odlewania metali kolorowych.
  W ofercie dostępna jest szeroka oferta baterii łazienkowych i kuchennych, grzejników aluminiowych, a także zaworów i armatury C.O.

  Misją firmy jest zapewnianie komfortu użytkownikom produktów, rozwiązań i usług. A priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości wyrobów poprzez bieżące monitorowanie zmian w zakresie potrzeb i preferencji Klientów oraz udoskonalanie asortymentu, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

  Ffabryka KFA Armatury zlokalizowana jest w Nisku na Podkarpaciu. Za kontrolę jakości na każdym etapie produkcji oraz za wdrażanie nowych produktów odpowiada własny dział konstrukcyjno-badawczy. Procesy produkcji audytowane zgodnie z normą ISO 9001.

  Produktów w sklepie: 54
 • Kidde
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 5
 • Kisan

  Kisan to wiodąca marka na rynku wodnych instalacji wewnętrznych. Jesteśmy pierwszym polskim producentem kompletnych systemów instalacji wodociągowych i grzewczych stosujących technologię rur wielowarstwowych. Tworzymy wysokiej klasy produkty, zgodne z normą PN-EN ISO 21003:2009, cechujące się niezawodnością i najwyższą jakością wykonania. Potwierdzają to certyfikaty jakości zgodne z normami ISO, 10-letnia gwarancja niezawodności systemu oraz 50 letni okres użytkowania potwierdzony badaniami laboratoryjnymi, a przede wszystkim zadowoleni ze współpracy Klienci.

  Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i cenionych producentów wodnych instalacji wewnętrznych, czego dowodem są liczne krajowe i zagraniczne nagrody oraz wyróżnienia, które Kisan otrzymał w ostatnich latach.

  Nasze systemy prezentujemy na największych imprezach targowych branży instalacyjnej w kraju i za granicą, dlatego nasza marka jest doskonale rozpoznawalna.

  Produkty Kisan cieszą się uznaniem w wielu krajach. Dostępne są w ponad 200 punktach dystrybucji w całej Polsce. Prowadzimy również działalność eksportową szczególnie na rynkach Europy Wschodniej.

  Produktów w sklepie: 17
 • Koło

  KOŁO to unikalny design, pasujący do każdej łazienki! Jedyne w swoim rodzaju projekty gwarantują tworzenie wnętrz o unikalnym wzornictwie i jednocześnie wysokiej funkcjonalności i licznych możliwościach kompletowania. Wiele rozwiązań zaspokajających potrzeby łazienek domowych, publicznych lub łazienek dla osób z niepełnosprawnościami pozwoliły marce KOŁO na osiągnięcie w Polsce pozycji lidera obszaru wyposażenia łazienek. Jest także najbardziej rozpoznawalną w kraju marką związaną z tworzeniem wysokiej jakości produktów do łazienek.

  Produktów w sklepie: 31
 • Kominus

  Kominus Polska Sp. z o.o to polski producent nowoczesnych systemów kominowych. Od 20 lat oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania specjalizując się w produkcji, doradztwie i montażu systemów kominowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

  Produktów w sklepie: 5
 • Kontakt-Simon

  Kontakt-Simon SA powstała na początku ubiegłego stulecia. 12 lipca 1921 roku przedstawiciele polskiego przemysłu wspólnie z Bankiem Przemysłowym i Śląskim Bankiem Przemysłowym założyli Spółkę Akcyjną Przemysłu Elektrycznego w Czechowicach. Początkowo fabryka produkowała oporniki i regulatory, sprzęt instalacyjny, oświetleniowy i sygnalizacyjny oraz mierniki elektryczne. W niedługim czasie do asortymentu dołączono także oprawki izolacyjne, gniazda bezpiecznikowe, wyłączniki pokrętne oraz bardzo popularne w tamtych czasach gniazda wtyczkowe w obudowie porcelanowej.

  Wieloletnia obecność na rynku, a także zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników, daje pewność wysokiej jakości oferowanego osprzętu. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie oraz sprawdzone surowce i materiały zyskały uznanie na rynku krajowym i poza jego granicami, co potwierdzają liczne certyfikaty krajowe i zagraniczne. Producent cieszy się zaufaniem klientów w większości krajów Unii Europejskiej.

  Firma nie ustaje przy tym w doskonaleniu procesów produkcyjnych i metod zarządzania, a przede wszystkim w rozbudowie oferty o innowacyjne rozwiązania opracowywane dzięki inwestycjom w ludzi, badania i rozwój.

  Produktów w sklepie: 5
 • Kospel
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 4
 • Krause

  Firma została założona w 1900 roku. Od tamtej pory, jest uznawana za markę o bogatej tradycji w sektorze produkcji drabin, rusztowań i konstrukcji specjalnych. Oferuje ergonomiczne, wielofunkcyjne produkty oraz elastyczne rozwiązania specjalne dopasowane do różnorodnych obszarów gospodarczych. Nowe kryteria w zakresie funkcjonalności, bezpieczeństwa i ergonomiczności oraz szczególny nacisk na innowacyjność i praktykę użytkowania – nazwa KRAUSE oznacza wysoką jakość wyposażenia umożliwiającego prace na wysokości

  Produktów w sklepie: 9
 • Leber&Hollman
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 13
 • Marel Plus

  Marel Plus to duża i prężnie działająca hurtownia oferująca wysokiej klasy artykuły BHP, odzież ochronną oraz obuwie robocze. Prowadzi ona sprzedaż stacjonarnie i za pośrednictwem sklepu internetowego. Nasza firma jest obecna na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Od czasu swojego powstania dynamicznie się rozwija, dostosowując się do zmieniających realiów, w tym szczególnie nowych technologii i coraz wyższych standardów bezpieczeństwa. W trakcie naszej działalności nawiązaliśmy szereg kontaktów biznesowych, wybierając solidnych i wiarygodnych dostawców z Europy i Azji. W efekcie Marel Plus może poszczycić się statusem bezpośredniego importera. Z racji pominięcia długiego łańcucha pośredników jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość artykułów i odzieży BHP w bardzo rozsądnej cenie.

  Produktów w sklepie: 7
 • McAlpine

  Produkcję rozpoczynamy na początku XX wieku w Glasgow w Szkocji, kiedy to inżynier okrętowy James McAlpine zakłada firmę. Pierwotnie produkujemy kolana i syfony, ale niedługo potem, poszukując produkcji z materiałów alternatywnych, jako jedni z pierwszych zastępujemy ołów tworzywem sztucznym. W międzyczasie nasze rozwiązania zyskują uznanie nawet samej Królowej Brytyjskiej, a firma McAlpine staje się liderem brytyjskiego rynku i pierwszym wyborem instalatorów na wyspach.

  McAlpine od zawsze zwraca uwagę na zmieniające się trendy, nowoczesne rozwiązania i odpowiednie dopasowanie produktów do potrzeb klienta. Dużą część nakładów firma inwestuje w nowe formy i nieustanny rozwój. Dlatego już pod koniec XX wieku odnosi sukcesy również na całym świecie.

  Produktów w sklepie: 1
 • Motip Dupli

  MoTip - rodzinna marka produktów do samochodów i rowerów. Oprócz produktów do pielęgnacji samochodów, aerozoli technicznych i do podwozia, marka MoTip oferuje szeroki i wszechstronny program lakierów samochodowych.
  MoTip Professional dla użytkowników przemysłowych i profesjonalnych. Szczególnie na tych dziedzinach istnieją wysokie wymagania co do powłoki nawierzchniowej. Dodatkowo w tej sekcji oferujemy rozwiązania problemów dla warsztatów.

  Produktów w sklepie: 39
 • Neo Tools

  Marka NEO to wyznacznik prawdziwego profesjonalizmu. W kompetencji marki leży dostarczanie niezawodnych narzędzi, które charakteryzuje wytrzymałość, precyzja wykonania, wysoka jakość. 

  Produktów w sklepie: 232
 • Nibco

  NIBCO INC to amerykańska firma z długoletnią tradycją w branży instalacji sanitarnych. Została założona w 1904 roku w Elkhart w stanie Indiana w USA. Oddział produkcyjno-handlowy zlokalizowany w Łodzi istnieje od 1996 roku. Obsługuje sieć dystrybucji w 15 krajach europejskich m.in. Polskę, Czechy, Słowację, Ukrainę, Rosję, Serbię, Chorwację, Litwę, Łotwę, Szwecję oraz kraje Benelux.

  Jakość naszych wyrobów, produkcję oraz sposób dystrybucji potwierdzona jest certyfikatem DIN EN ISO 9001:2015. Ponadto wyroby nasze spełniają wymagania norm europejskich oraz wymogi aprobat technicznych i higienicznych krajów, w których jesteśmy obecni.

  Podstawą produkcji NIBCO są kompletne instalacje z PVC-C (1/2” do 4”) oraz PVC-U (1/2” do 8”) złączki instalacyjne miedziane, mosiężne i z brązu, lutowane i zaprasowywane w zakresie średnic od 8 mm do 108 mm, armatura przemysłowa mosiężna i brązowa, z zastosowaniem w chłodnictwie, klimatyzacji, technice basenowej, systemach uzdatniania wody, oczyszczalniach ścieków oraz w budownictwie mieszkaniowym.

  Produktów w sklepie: 2
 • Nobiles

  Marka Nobiles oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych, wysokiej jakości produktów z kategorii farb i cieszy się zaufaniem zarówno konsumentów, jak i wykonawców.

  Produktów w sklepie: 43
 • Novol

  Firma NOVOL powstała w roku 1978, w ciągu kolejnych dekad przekształcając się z niewielkiego przedsiębiorstwa w największego w Polsce producenta rozwiązań dla lakiernictwa.

  Professional to system produktów dla lakiernictwa samochodowego, będący kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy profesjonalnego lakiernika. Oferujemy szeroka gamę materiałów do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych o szerokim zastosowaniu, przez szpachlówki o specjalistycznym przeznaczeniu, aż po lakiery i podkłady akrylowe oraz pełna paletę materiałów uzupełniających. Odpowiedni dobór materiałów umożliwia wykonanie zarówno naprawy uszkodzeń punktowych jak i dużych powierzchni.

  Produktów w sklepie: 1
 • Ogniwo Biecz

  Spółdzielnia Metalowo-Odlewnicza „Ogniwo” powstała w 1949 r. W początkowym okresie działalności była producentem urządzeń dla górnictwa nafty i gazu. Począwszy od lat siedemdziesiątych XX wieku Spółdzielnia produkuje kotły grzewcze niskociśnieniowe dla budownictwa indywidualnego. Firma od początku działalności bada i unowocześnia wyroby, aby spełnić wymagania stawiane przez naszych klientów. Obecnie jesteśmy jednym z głównych producentów kotłów grzewczych na paliwa stałe w Polsce. Nasz zakład produkcyjny obejmuje dwa wydziały: wydział produkcji metalowej oraz odlewnię żeliwa. Pierwszy z nich zajmuje się głównie produkcją części blaszanych kotłów i ich montażem. Odlewnia produkuje odlewy żeliwne niezbędne do produkcji kotłów oraz częściowo na sprzedaż, jako wyroby finalne. Wysoko wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz ciągle unowocześniany i rozbudowywany park maszynowy a także współpraca z Instytutem Chemicznej Przeróbki Węgla pozwalają na podnoszenie jakości naszych produktów. Kotły produkowane przez SM-O „Ogniwo” posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty oraz charakteryzują się wysoką sprawnością cieplną.

  Produktów w sklepie: 2
 • Omnigena

  Oferujemy pompy i akcesoria z peryferii techniki pompowej dedykowane dla domu, ogrodu, rolnictwa i przemysłu. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie wesprze w doborze zarówno pompki do podlewania ogrodu, jak i pompy do rozbudowanych systemów nawadniających w sadownictwie lub odwadniających w budownictwie. Tysiące rozmów przeprowadzonych z naszymi klientami i dostawcami powoduje, że śmiało możemy powiedzieć iż nic co związane z techniką pompową nie jest nam obce.

  Produktów w sklepie: 13
 • Ospel

  Firma posiada bardzo szeroki asortyment wyrobów, takich jak: łączniki i gniazda podtynkowe, łączniki i gniazda natynkowe, przedłużacze, przewody przyłączeniowe, odgałęźniki, wtyczki, puszki oraz inne akcesoria elektroinstalacyjne. Wszystkie wyroby Spółki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające zgodność wyrobów z obowiązującymi normami.

  Produktów w sklepie: 3
 • Pamet

  Pamet to firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem i 100% polskim kapitałem.

  Rozwijamy się stabilnie, zwiększając rynki sprzedaży i obroty, oferując produkty własne i zlecone, korzystając z najnowszych technologie obróbki metalu i tworzyw sztucznych.

  Dążymy do pełnego zadowolenia klienta, ponad wszystko przedkładając jakość oferowanego produktu.

  Oferujemy szeroki wachlarz usług obróbki metalu i tworzyw sztucznych. Pielęgnujemy własne marki produktów (narzędzia ręczne dla hydraulików i intalatorów, napędy do przyczep P1 oraz urządzenia strażackie)

  Produktów w sklepie: 3
 • Pipelife

  Pipelife Polska S.A. powstała w 1996 roku i uruchomiła swoje biuro w Warszawie. Pierwszą fabrykę otworzyła w Strzałkowie k/Radomia. Poważną inwestycją była tam budowa nowoczesnej hali. Po dwóch latach produkcja w Strzałkowie zapewniła firmie Pipelife 5% udział w polskim rynku dostawców instalacji.

  PIPELIFE POLSKA
  Firma Pipelife, zajmująca się produkcją systemów rurowych z tworzyw sztucznych jest jednym z 3 największych europejskich producentów w swojej branży. Należy do międzynarodowego holdingu utworzonego przez austriacki koncern Wienerberger.

  Produktów w sklepie: 2
 • Plastrol

  P.W.U-H PLASTROL J.J.Kałuża Sp. j.
  Plastrol jest nowoczesną firmą z blisko 40-letnią tradycją. Oferuje szeroki wyrób elektrosprzętu wysokiej jakości. Nie obawiamy się podejmować trudnych tematów w przetwórstwie, każdą propozycję współpracy wnikliwie analizujemy i przedstawiamy korzystną ofertę. 

  Obecnie głównym elementem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż wyrobów elektroinstalacyjnych.

  Produktów w sklepie: 6
 • R.E.I.S.
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 47
 • Reflex

  Firma wchodząca w skład Grupy Winkelmann zajmuje się produkcją w dwóch obszarach. Obszar pierwszy to produkcja części do samochodów, zarówno osobowych jak i ciężarowych, takich jak elementy skrzyń biegów, silników oraz tłumiki drgań. Odbiorcami są największe światowe marki: BMW, Volvo, GM, VW, Mercedes i wiele innych.

  Drugi obszar to branża instalacyjna, głównie produkcja ciśnieniowych naczyń wzbiorczych oraz podgrzewaczy wody. Naczynia wzbiorcze sprzedawane są pod marką Reflex, a odbiorcami są m.in. takie firmy jak Bosch-Junkers, Vaillant, Viessmann, Buderus czy Wolf. Reflex to największy producent tych urządzeń w Europie.

  Produktów w sklepie: 1
 • Różni producenci

  W celu weryfikacji producenta prosimy o kontakt. 

  Produktów w sklepie: 742
 • Salus Controls

  SALUS Controls od lat projektuje automatykę budynkową dla branży grzewczej. W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne rozwiązania, służące do sterowania każdym typem ogrzewania. Szerokie doświadczenie pozwala nam dobrze odczytywać potrzeby ludzi i wprowadzać na rynek produkty, które trafiają w dziesiątkę.

  Stanowimy część Computime Group Limited - firmy znanej z nowatorskich projektów badawczych z dziedziny elektroniki sterującej. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań w zakresie sterowania energią cieplną i odnawialną. Mamy ogromne doświadczenie w tym, co robimy - od 1974 roku obsługujemy klientów na rynkach przemysłowych i konsumenckich od Azji przez Północną Amerykę po Europę.

  Produktów w sklepie: 4
 • Saniteisenberg

  Firma Sanit Eisenberg powstała w Niemczech w 1945 roku. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości armatury sanitarnej. Długoletnie doświadczenie i doskonały zespół specjalistów to główne atuty przemawiające za firmą SANIT

  W latach 1996-97 powstaje nowa fabryka Sanitu, której rozbudowa w związku z szybkim rozwojem firmy następuje w 1999 o dalsze 5000 mkw.

  Firma stawia na wysoką jakość wytwarzanych produktów, wykorzystanie najlepszych materiałów i najnowszych technologii. Nie bez znaczenia jest fakt, że firma zdobywa nagrody w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, co stawia jej produkty w europejskiej czołówce.

  W Polsce firma jest obecna od ponad 20 lat. Oficjalnie  Przedstawicielstwo generalne prowadzi firma Export - Import E.M. Dobrzyński z siedzibą w Przyszowicach.

  Produktów w sklepie: 1
 • Schell

  Producent wysokiej jakości armatury sanitarnej.

  Produktów w sklepie: 5
 • Supron 3

  Firma PPUH “SUPRON 3” Spółka z o.o. powstała w 1992 roku w Radomiu. Od początku działalności skupiamy się na zapewnieniu najwyższych standardów jakościowych wyrobów i obsługi klienta. Aby być blisko naszych odbiorców otworzyliśmy oddziały w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.

  Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu przeciwpożarowego: hydrantów wewnętrznych, szaf ochronnych, węży pożarniczych oraz ekwipunku osobistego strażaka.

  Produktów w sklepie: 17
 • Śnieżka

  Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

  Produktów w sklepie: 32
 • Tech-Sterowniki

  Firma TECH Sterowniki została założona w 2004 roku. Od tego czasu cały czas bardzo prężnie się rozwija, szybko stając się liderem w produkcji urządzeń elektronicznych do ogrzewania czy to na paliwo stałe, czy inne źródła energii. Aktualnie całkowita powierzchnia naszej firmy to aż 7500 m², a w różnych jej działach pracuje kilkuset osób. Sprzedaż wyspecjalizowanych sterowników do różnego typu urządzeń odbywa się na terenie kraju oraz aż w 19 krajach Europy.

  Nasza firma produkuje sterowniki do każdego typu urządzeń grzewczych, umożliwiając maksymalne wykorzystanie ich potencjału. Dzięki precyzyjnemu, strefowemu ogrzewaniu we wszystkich pomieszczeniach w domu panuje idealna temperatura dla zdrowia i samopoczucia. W skład oferty produktów wchodzą:

  Wszystkie nasze sterowniki do zarządzania ogrzewaniem są dopracowane zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie i tworzone z myślą o komforcie i oszczędnościach użytkowników. Posiadamy aktualne certyfikaty zgodności z Europejską Dyrektywą, które potwierdzają, że wyroby spełniają wymagania norm zharmonizowanych z Dyrektywą Niskonapięciową 2006/95/WE.

  Produkcja sterowników w naszym zakładzie jest procesem w pełni zautomatyzowanym i odbywa się na dwóch liniach produkcyjnych. Regularnie wprowadzamy nowe funkcje w aktualnych modelach urządzeń, tworzymy też nowe modele, które wzbogacają dotychczasową ofertę. Na każdym etapie produkcji sterowników przeprowadzamy specjalne testy kontrolne, które gwarantują długą żywotność urządzeń oraz wysoki komfort ich użytkowania. Każdy programista współpracuje z testerem, który sprawdza poprawność działania i najdrobniejsze zmiany w logice urządzeń. Na terenie firmy mamy własne laboratorium, w którym dokonujemy kontroli urządzeń na każdym etapie. W specjalnej komorze klimatycznej sprawdzamy także poprawność działania sterownika w różnych warunkach temperaturowych.

  Nowoczesnym narzędziem naszej firmy jest też dostępny na stronie konfigurator, który powstał z myślą o tych wszystkich, którzy chcą samodzielnie sprawdzić, jakie urządzenia będą im potrzebne do sterowania ogrzewaniem. Konfigurator systemów pozwala w sposób szybki, prosty i zrozumiały dobrać elementy systemu sterowania do swoich potrzeb, preferowanej instalacji oraz typu budynku. Własny zestaw można przygotować z uwzględnieniem liczby pomieszczeń oraz w zależności od tego, czy znajdują się w nich grzejniki, czy ogrzewanie podłogowe.

  Produktów w sklepie: 15
 • Termet

  TERMET S.A. jest czołowym producentem urządzeń grzewczych w Polsce – kotłów gazowych różnego typu, podgrzewaczy wody oraz rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii. Firma realizuje pełny cykl badawczo-rozwojowy. Posiada własne biuro projektowe oraz laboratorium badawcze, w którym opracowywane są nowe technologie wykonawstwa oraz dokumentacja konstrukcyjna wszystkich produktów.

  Ukierunkowanie firmy na produkcję urządzeń grzewczych pozwoliło na osiągnięcie wysokiego poziomu specjalizacji produkcji i stworzenie nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań, firma oferuje swoim klientom produkty o wysokiej jakości i niezawodności. TERMET S.A. dokłada wszelkich starań, aby proponowane produkty były z najwyższej półki technicznej, a jednocześnie atrakcyjne cenowo.

  Produktów w sklepie: 18
 • Timex
  Timex® to polska firma działająca od 1983 roku. Obecnie uznawana jest za jednego z największych polskich producentów artykułów elektrotechnicznych.

  Atutem w kontekście rozwoju działalności jest nowoczesna hala produkcyjna z parkiem maszynowym.

  Atutem w kontekście rozwoju działalności jest nowoczesna hala produkcyjna z parkiem maszynowym.

  Nowatorstwo w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem są silnymi stronami firmy i stanowią filar w zapewnieniu możliwie najkrótszego terminu realizacji zleceń produkcyjnych.

  Produktów w sklepie: 4
 • Top Tools

  Top Tools

  Produktów w sklepie: 11
 • Topex

  Jesteśmy polską firmą oferującą szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi.
  Naszym priorytetem jest wspieranie ludzi używających narzędzi. Jesteśmy dumni, że na przestrzeni lat wypracowaliśmy pozycję lidera polskiego rynku narzędziowego i zostaliśmy jednym z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo – Wschodniej.

  Grupa Topex jest właścicielem 3 Spółek Zagranicznych: w Rosji, Ukrainie i Rumunii, spółki świadczącej usługi serwisowe – GTX Service oraz Fabryki „Wiertła Baildon” S.A. w Katowicach.

  Zatrudniamy ok. 600 osób w kraju i za granicą.

  Obecnie w portfolio Grupy Topex znajduje się już 6 własnych marek z ofertą ponad 6500 produktów, które dzięki rozbudowanej strukturze dystrybucji można znaleźć w 40 krajach na całym świecie. Sukces ten zawdzięczamy solidności, dojrzałości, przedsiębiorczości i ciągłemu rozwijaniu kompetencji, które stały się fundamentem dotychczasowych osiągnięć. Bazując na solidnym fundamencie, budujemy nową rzeczywistość – wspólnie przekraczamy granice, realizujemy wspólną wizję i osiągamy sukces.

  Produktów w sklepie: 217
 • Tucai

  Tucai S.A., to hiszpański producent węży przyłączeniowych, którego początki działalności sięgają roku 1963. 

  Dzięki elastyczności w dostosowaniu się do potrzeb klientów, innowacyjności technologicznej oraz wysokiej jakości produktów, Tucai zdobył pozycję lidera w reprezentowanej dziedzinie.

  Produktów w sklepie: 1
 • Tytan

  Tytan Professional to szeroka gama produktów przeznaczonych do prac budowlanych i wykończeniowych, obejmująca piany poliuretanowe, uszczelniacze, kleje, impregnaty do drewna, taśmy, systemy ociepleń, zaprawy, tynki, farby i wiele innych. Na każdym etapie budowy lub remontu Tytan Professional oferuje kompleksowe i skuteczne rozwiązania. Dlatego produkty Tytan Professional cieszą się zaufaniem profesjonalistów na całym świecie.

  Tytan Professional jest marką Grupy Selena.

  Produktów w sklepie: 40
 • Urgent

  Firma URGENT to jedna z wiodących firma na polskim rynku BHP. W swojej ofercie posiada taki asortyment jak wysokiej klasy obuwie, doskonale wykonane rękawice ochronne oraz odzież roboczą.

  Odzież robocza URGENT

  Odzież robocza firmy URGENT została wykonana z wysokiej klasy materiałów takich jak bawełna , poliester oraz spandex. W ofercie odzieżowej firmy możemy znaleźć bluzy ochronne, kurtki odblaskowe, polary, spodnie robocze do pasa, spodnie robocze typu ogrodniczki, koszule flanelowe, krótkie spodenki ochronne oraz kamizelki.

  Obuwie ochronne URGENT

  Obuwie robocze jest wykonane są z wysokiej jakości materiałów takich jak naturalna skóra, charakteryzującego się wysoką odpornością nubrucku oraz zamszu. Obuwie robocze firmy URGENT jest powszechnie szanowane w branży BHP ze względu na jego niezawodność oraz trwałość. Cześć obuwia roboczego wyposażone jest w antyprzebiciową wkładkę oraz antypoślizgową podeszwę.

  Rękawice robocze URGENT

  Firma URGENT to nie tylko odzież i obuwie ale również wysokiej klasy rękawice ochronne takie jak:

  • rękawice powlekane nityrlem
  • rękawice powlekane lateksem
  • rękawice wzmacniane skórą bydlęcą
  • rękawice spawalnicze
  • rękawice wykonane z koziej skóry
  • rękawice ocieplane 
  • rękawice dziane
  Produktów w sklepie: 12
 • Vaillant

  Vaillant to najbardziej znana marka ogrzewania w Europie i popularna daleko poza Europą. Zatrudniająca ponad 12 000 pracowników firma Vaillant opracowuje i wytwarza swoje produkty w 14 zakładach w ośmiu krajach. Posiadamy własne biura sprzedaży w 20 krajach i eksportujemy do ponad 60 innych krajów i regionów. A Vaillant nadal pozostaje firmą rodzinną.

  W Vaillant wszystko kręci się wokół tematów ogrzewania, odnawialnych źródeł energii i ciepłej wody – tak jak przez ostatnie 147 lat. Bazując na tym doświadczeniu, rozwijamy wizje przyszłości w zrównoważone i odpowiedzialne rozwiązania systemowe. To rozwiązania, które ułatwiają nam życie i zapewniają większą wygodę w teraźniejszości – poprzez produkty, które stają się coraz bardziej wydajne i przyjazne dla środowiska. Tak kształtujemy przyszłość techniki grzewczej.

  Marka Vaillant jest najbardziej znaną na świecie marką techniki grzewczej Grupy Vaillant. 

  Produktów w sklepie: 1
 • Verto

  Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

  Produktów w sklepie: 164
 • Viega

  Naszą aspiracją jest ciągłe poszerzanie granic własnych możliwości. Czynimy to, przystępując do dialogu z naszymi Klientami oraz tworząc jeszcze lepsze produkty i usługi serwisowe. Prowadząc nasze przedsiębiorstwo w stronę przyszłości, nie zapominając jednak o własnej przeszłości.

  Wszystkie nasze działania odznaczają się przywiązaniem do najwyższej jakości. Nie od wczoraj, lecz od ponad 120 lat – od chwili, w której wszystko się rozpoczęło wraz z narodzinami wizji zrewolucjonizowania techniki instalacyjnej. Zatrudniamy ponad 4700 pracowników na całym świecie. Osiągnęliśmy obecnie pozycję światowego lidera – pozostając mimo tego przedsiębiorstwem rodzinnym, wyznaczającym swoje własne standardy. Tylko w ten sposób możemy zapewnić jakość „made in Germany” w skali globalnej i oferować produkty na najwyższym poziomie.

  Szczególną wagę przykładamy do tego, by służyć naszym Klientom optymalnym wsparciem w ich codziennej pracy. Dostosowujemy do siebie materiały, technologię i komfort, poświęcając czas na zapewnienie jakości i inwestując w prace badawczo-rozwojowe. W efekcie uzyskujemy perfekcyjnie zharmonizowany system, który obejmuje ponad 17 000 artykułów, dostępnych równie szybko, jak i niezawodnie. Ponadto, poczuwając się do odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą pozycja globalnego lidera, dzielimy się naszą wiedzą z Klientami na całym świecie.

  Ponieważ jesteśmy o tym przekonani:

  Jakość jest wszystkim. Bez jakości wszystko jest niczym.

  Produktów w sklepie: 60
 • Viessmann

  Firma Viessmann – Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań

  Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

  Produktów w sklepie: 18
 • Volteno

  Marka Volteno zajmująca się projektowaniem, importem, eksportem, dystrybucją oświetlenia technicznego i dekoracyjnego, wentylacji oraz elektrycznych produktów grzewczych jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Przez ostatnie 4 lata Volteno prężnie podążało za najnowszymi trendami a efektem tych działań jest dziś jedna z najlepszych ofert na rynku krajowym zawierająca setki produktów pogrupowanych w odpowiednie kategorie. Nasze produkty wielokrotnie były wyróżniane i nagradzane na najważniejszych imprezach branżowych w Polsce. Uznanie klientów jest dla nas kluczowym kryterium w codziennej pracy.

  Produktów w sklepie: 9
 • Vorel Yato

  VOREL stanowi największą część oferty handlowej TOYA S.A. Marka ta zawiera narzędzia ręczne warsztatowe i budowlane oraz narzędzia z napędem pneumatycznym. Wyróżniającą cechą narzędzi marki VOREL jest dobra cena oraz szeroka oferta. VOREL to ponad 4000 artykułów, które pomagają w pracy w gospodarstwach domowych oraz warsztatach hobbystycznych.

  Produktów w sklepie: 13
 • Wan Elektronik

  Firma “WAN Elektronik” od 1997 roku jest producentem:

  • elektronicznych sterowników do kotłów i pomp centralnego ogrzewania,
  • sterowników do pomp ciepłej wody użytkowej,
  • wskaźników temperatury,
  • układów monitorujących i ostrzegających o danej temperaturze na kotle C.O.,
  • zabezpieczeń termicznych.

  Oferujemy również zestawy składające się z nadmuchu oraz sterownika, tworzące komplet do sterowania kotłem C.O.

  Produktów w sklepie: 1
 • Wavin

  Wavin Polska jest częścią grupy Wavin-  lidera w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego.

  Wavin jest innowacyjnym dostawcą rozwiązań dla budownictwa i infrastruktury na wielu kontynentach. Wspierana ponad 60-letnim doświadczeniem, firma przygotowana jest do sprostania największym światowym wyzwaniom w zakresie: bezpiecznego i skutecznego zaopatrzenia w wodę, poprawy warunków sanitarnych i higienicznych, miast odpornych na zmiany klimatu i bardziej wydajnych  budynków.

  W Wavin skupiamy się na tworzeniu pozytywnych zmian na świecie, a naszą pasją jest budowanie zdrowego, zrównoważonego środowiska. Angażujemy się i współpracujemy z liderami miast, inżynierami, planistami i instalatorami, aby miasta były przyszłościowe, a budynki komfortowe i energooszczędne.

  Wavin jest częścią Orbia, społeczności firm, które łączy wspólny cel: podnoszenie poziomu życia na świecie (ang. to advance  life around the world). Wavin zatrudnia ponad 11 500 pracowników w ponad 40 krajach na całym świecie.

  Produktów w sklepie: 9
 • WD-40

  1953 r., w niewielkim laboratorium ledwo co raczkującej firmy Rocket Chemical w San Diego w Kalifornii, trzy osoby stanowiące cały jej personel opracowały linię rozpuszczalników o działaniu antykorozyjnym i środków odtłuszczających do zastosowania w lotnictwie.

  Po 39 bezskutecznych próbach znalezienia właściwej formuły, dopiero za 40-tym razem udało im się stworzyć odpowiedni preparat wypierający wodę. I tak właśnie powstał WD-40. Nazwa preparatu „WD-40” nawiązuje do tego zdarzenia – oznacza bowiem „Water Displacement, 40th formula” (czyli 40-ta formuła wypierająca wodę). Nazwa ta została zaczerpnięta wprost z dziennika laboratoryjnego chemika, który opracował ten produkt.

  Pierwszą firmą, która zaczęła stosować WD-40 na skalę komercyjną był Convair, wykonawca usług dla branży lotniczej, który użył tego preparatu do zabezpieczenia zewnętrznego pancerza pocisków rakietowych Atlas przed rdzą i korozją. Preparat okazał się tak skuteczny, że kilku pracowników zabrało puszki z WD-40 ze sobą do domu aby go tam użyć.

  Kilka lat później, Norm Larsen, założyciel i prezes Rocket Chemical Company eksperymentował z umieszczeniem środka WD-40 w pojemnikach aerozolowych słusznie sądząc, że klienci mogą również używać ten preparat w swoich przydomowych warsztatach i garażach.

  Produktów w sklepie: 5
 • Wijas

  Wijas s.j. jest firmą rodzinną założoną w 1971 roku. Początkowo świadczyła usługi narzędziowe. W 1980 r. uruchomiono produkcję artykułów gospodarstwa domowego. W 1998 r. rozpoczęła produkcję przepływowych ogrzewaczy wody PERFECT.
  Firma podlega ciągłej modernizacji unowocześniając park maszynowy, wprowadza do produkcji nowe technologie i rozwija sieć sprzedaży. Do produkcji naszych wyrobów używamy komponentów wyłącznie renomowanych producentów. Każdy wyprodukowany ogrzewacz podlega rygorystycznej kontroli jakości przed opuszczeniem działu montażu.

  Pozwoliło to zmniejszyć do minimum awaryjność naszych produktów. Ponadto posiadamy rozbudowaną sieć serwisową naszych ogrzewaczy składającą się z 170 punktów serwisowych. Nasze produkty zostały docenione przez klientów dzięki czemu dwukrotnie otrzymaliśmy nagrodę Laur Konsumenta.

  Produktów w sklepie: 7
 • Zębiec s.a.
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 4